Wystawa Klocków Lego - Atrakcje Karpacza

Mraaauuł    null  witam uprzejmie ;) 

Jest takie miejsce w Centrum  Karpacza – specjalnie dla dzieci ale i nie
tylko – dorośli też chętnie tam zaglądają. To bardzo kolorowe, wesołe i super miejsce. Mrauł ;)  wprawdzie porządnym kotom nie wypada tam wchodzić ale…  musiałem… po prostu musiałem sprawdzić co to takiego jest.  Miejsce to znajduje się na ul. Konstytucji 3 Maja 24,  a jest to Interaktywna Wystawa modeli z klocków Lego.  Oj oj … tysiące klocków kolorowych a wszystko poskładane w przemyślny sposób tworzą przeróżne budowle modele i makiety uruchamiane przyciskiem lub reagujące na ruch.  Wyspa Piratów, Taj Mahal, Wieża Eiffla Wielki Sokół z klocków LEGO. Planeta Mars, makieta z pociągami, Porsche 911, zdalnie sterowana wyścigówka i wiele wiele innych modeli z serii Lego:  Star Wars, City Atlantis, Technic, … Zagościł tu również Wielki Mikołaj z klocków LEGO DUPLO oraz Minionek budowany na II Rodzinnym Budowaniu z Klocków LEGO w Karpaczu .

Magiczny klimat wystawy wywołuje u najmłodszych fascynację i pozwala dzieciom wejść w świat zabawy, nauki, pobudzając oraz rozwijając ich wyobraźnię i kreatywność a starszym przywołuje miłe i ciepłe wspomnienia z lat dzieciństwa. Jest też PLAC BUDOWY  – kącik z klockami dla zainteresowanych zabawą i tu dzieci mogą bawić się do woli.   

Czmychnąłem pod ladę a tam pełno pudełek z klockami . Tutaj można kupić takie klocki i samemu tworzyć i kreować własny świat z klocków Lego. Ja już napatrzyłem się i zmykam do siebie do agropokoi  ale Wam polecam żeby odwiedzić to miejsce. 

Koniecznie ;) Naprawdę warto, a goście agropokoi Paulos mają 15 % rabatu na wstęp :)

więcej na:  

www.wystawaklockow.karpacz.pl

 

 20151126_1039588800x600.jpg

DSC_0180 zmniejszone.jpg

20151128_125950800x600.jpg

 DSC_0330..xx.JPG

Zapisz

Zapisz